0 грн.
Зробити замовлення- Наявність: Є в наявності
Ми тісно співпрацюємо з провідними виробниками кабельної продукції, тому наші ціни на провід і кабель є одними з найнижчих на ринку
Щоб дізнатися вартість вашого замовлення, просто зв'яжіться з нашими менеджерами. Заповніть форму і надішліть запит, або ж просто зателефонуйте
Ціна розраховується щоразу в індивідуальному порядку, на її формування впливає обсяг замовлення, наявність чи під виробництво та умови доставки.
- Огляд товару
- Інформація
- Відгуків (0)
КВВГнг-LS - це контрольний кабель з мідною струмопровідною жилою, для ланцюгів керування та контролю, з ізоляцією з ПВХ та оболонкою з ПВХ що не поширює горіння при груповому прокладанні, та має низький рівень виділення газів і диму. Використовується як для з'єднання, так і для передачі інформації про параметри та стан об'єктів, що знаходяться поза зоною доступу. На відміну від дроту зв'язку, він допускає наявність струмового навантаження і використовується для підключення пристроїв з номінальною змінною напругою до 660 В або постійною напругою до 1000 при температурі від -50 °C до +50 °C. Контрольний кабель призначений для підключення засобів автоматизації, датчиків, ланцюгів керування та подібних. Нерідко електромонтерам доводиться підключати з їх допомогою і силові, але не надто потужні прилади для тимчасової експлуатації та в аварійній ситуації, для збільшення максимально допустимого струму навантаження скручуючи жили між собою та рівномірно розподіляючи їх за кількістю фаз або полюсів мережі живлення. Жили тільки однодротяні. Кількість їх може бути наступною: 4, 5, 7, 10, 14, 19, 27, 37. Переріз жили – від 1 до 6 мм2. Усередині кабелю, призначеного для роботи при напрузі до 0,66 кВ, жили групуються в повиви - коаксіальні шари, що відрізняються від сусідніх (зовні та всередині) кутом нахилу жил до осі кабелю. У кожному шарі існує два дроти, званих рахунковими, – синього та червоного кольору, – які полегшують пошук певної жили.
Розшифровка кабелю КВВГнг-LS
– відсутність літери А означає, що струмопровідна жила – мідна;
К – контрольний;
В – ізоляція із ПВХ пластикату;
В – оболонка із полівінілхлоридного пластикату;
Г – (голий) відсутність захисного покриву;
нг - не розповсюджує горіння при груповій прокладці;
LS - знижені властивості димогазовиділення;
Конструкція жил така: центральна жила, навколо неї перший ряд, другий ряд і так далі. Жили свиті вздовж кабелю на кшталт спіралі. При цьому лічильна пара присутня в кожному ряду, у будь-якій версії КВВГнг-LS має ізоляцію червоного та синього кольорів.
Застосування
Прокладати можна по кабельним конструкціям похило, вертикально та горизонтально за різними кабельними спорудами та естакадами. Прокладати кабельні траси контрольних кабелів у приміщеннях підприємств можна в:
- у спеціальних захисних коробах, по полицях, лотках;
- у керамічних, азбоцементних, зварних, водопровідних та пластмасових низького тиску трубах;
- кабельних каналах, блоках, колекторах та тунелях;
Можлива його і зовнішня прокладка в каналах та лотках із цегли, бетону, залізобетону і навіть у земляній траншеї. У разі прокладки в траншеї, по один бік від траншеї повинна лягати дрібна фракція грунту, що виймається, по іншу велика і асфальт. У траншеї засипаються не вийнятим ґрунтом, а піском. Під кабелями на дні траншеї необхідно передбачити спеціальну подушку з дрібного піску заввишки не менше 10 см. Якщо він прокладається в складних місцях (є коріння дерев, великі предмети в землі, підвищене періодичне навантаження від автотранспорту, що часто проходить, перетинання з комутаційними іншими трасами газопроводу, теплопостачання , водопостачання і т.п.), тоді його необхідно «одягнути» у пластикову трубу і використовувати її як захисний шланг або для цієї мети пластиковий гофр у вигляді своєрідного футляра. Засипати земляну траншею треба з трамбуванням ґрунту і по всій довжині кабельної траси необхідно передбачити невеликий горбок для можливого його просідання. При повітряній прокладці вулицею його прикріплюють до несучого троса, який простягається між опорами або від однієї будівлі до наступної.
За посиланнями нижче, Ви зможете отримати інформацію по максимальній намотці на барабани силового кабелю та проводу, діаметр барабанів, та метраж кабелю який можна намотати. Всі характеристики є приблизними.
Норми намотування силових кабелів на барабани № 8-14
Норми намотування силових кабелів на барабани № 16-22
Норми намотування контрольних кабелів на барабани № 8-14
Норми намотування контрольних кабелів на барабани № 16-22
Норми намотування проводу СІП на барабани № 8-22
Кабельна тара
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.