Кабель контрольний екранований КВВГе 0,66/1 кВ

Відгуки:
(0)
  • Наявність: Є в наявності
Доступні варіанти
Співпраця

Ми тісно співпрацюємо з провідними виробниками кабельної продукції, тому наші ціни на провід і кабель є одними з найнижчих на ринку

Запит

Щоб дізнатися вартість вашого замовлення, просто зв'яжіться з нашими менеджерами. Заповніть форму і надішліть запит, або ж просто зателефонуйте

Ціна

Ціна розраховується щоразу в індивідуальному порядку, на її формування впливає обсяг замовлення, наявність чи під виробництво та умови доставки.

  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

КВВГе – це контрольний екранований кабель. Найчастіше подібні проводи застосовують у тих місцях, де по одному кабель-каналу прокладається відразу кілька різних кабелів. Екранований захист визначає і призначення контрольних екранованих кабелів – завдяки своїй перешкодостійкості вони можуть застосовуватися там, де використання звичайного контрольного кабелю КВВГ, не є можливим через наявність сильного зовнішнього електромагнітного випромінювання, яке здатне значною мірою вплинути на роботу подібних провідників. Крім того, контрольні кабелі з екранованим захистом застосовуються в тих випадках, коли потрібна точна передача імпульсів, наприклад для роботи систем відеоспостереження, комп'ютерних системах та офісному устаткуванні. Прокладання контрольного кабелю, захищеного спеціальним екрануванням, дозволяє звести до мінімуму можливі перешкоди від сильного електромагнітного випромінювання та підвищити загальну стабільність роботи будь-яких приладів. Жили тільки однодротяні. Кількість їх може бути наступною: 4, 5, 7, 10, 14, 19, 27, 37. Переріз жили – від 1 до 6 мм2. Усередині кабелю, призначеного для роботи при напрузі до 0,66 кВ, жили групуються в повиви - коаксіальні шари, що відрізняються від сусідніх (зовні та всередині) кутом нахилу жил до осі кабелю. У кожному шарі існує два дроти, званих рахунковими, – синього та червоного кольору, – які полегшують пошук певної жили.  

Розшифровка кабелю КВВГ
– відсутність літери А означає, що струмопровідна жила – мідна;
К – контрольний;
В – ізоляція із ПВХ пластикату;
В – оболонка із полівінілхлоридного пластикату;
Г – (голий) відсутність захисного покриву;
е - наявність екрану;

Конструкція кабелю КВВГЕ: 
Струмопровідна жила однодротяна, мідна;
Ізоляція виконана із ПВХ-пластикату;
Поверх скручених жил розташований загальний екран із мідної чи алюмінієвої фольги;
Зовнішня оболонка кабелю виконана із ПВХ-пластикату; 

Застосування
Прокладати можна по кабельним конструкціям похило, вертикально та горизонтально за різними кабельними спорудами та естакадами. Прокладати кабельні траси контрольних кабелів у приміщеннях підприємств можна в:
 - у спеціальних захисних коробах, по полицях, лотках;
 - у керамічних, азбоцементних, зварних, водопровідних та пластмасових низького тиску трубах;
 - кабельних каналах, блоках, колекторах та тунелях;
Можлива його і зовнішня прокладка в каналах та лотках із цегли, бетону, залізобетону і навіть у земляній траншеї. У разі прокладки в траншеї, по один бік від траншеї повинна лягати дрібна фракція грунту, що виймається, по іншу велика і асфальт. У траншеї засипаються не вийнятим ґрунтом, а піском. Під кабелями на дні траншеї необхідно передбачити спеціальну подушку з дрібного піску заввишки не менше 10 см. Якщо він прокладається в складних місцях (є коріння дерев, великі предмети в землі, підвищене періодичне навантаження від автотранспорту, що часто проходить, перетинання з комутаційними іншими трасами газопроводу, теплопостачання , водопостачання і т.п.), тоді його необхідно «одягнути» у пластикову трубу і використовувати її як захисний шланг або для цієї мети пластиковий гофр у вигляді своєрідного футляра. Засипати земляну траншею треба з трамбуванням ґрунту і по всій довжині кабельної траси необхідно передбачити невеликий горбок для можливого його просідання. При повітряній прокладці вулицею його прикріплюють до несучого троса, який простягається між опорами або від однієї будівлі до наступної.

Інформація

За посиланнями нижче, Ви зможете отримати інформацію по максимальній намотці на барабани силового кабелю та проводу, діаметр барабанів, та метраж кабелю який можна намотати. Всі характеристики є приблизними.
Норми намотування силових кабелів на барабани № 8-14
Норми намотування силових кабелів на барабани № 16-22
Норми намотування контрольних кабелів на барабани № 8-14
Норми намотування контрольних кабелів на барабани № 16-22
Норми намотування проводу СІП на барабани № 8-22
Кабельна тара

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Гнучкий кабель КГНВ
Маслобензостійкий кабель для нестаціонарної прокладки!
Замовити
Гнучкий кабель КГНВ

Перелік компаній, що мають позитивний досвід співпраці з Нами