Кабель силовий

0
Кабель (N)HXH FE180/E90 - це силовий, вогнестійкий кабель з мідними струмопровідними жилами, ізоляцією з кремній-органічної гуми, заповнювачем, оболонкою з полімерної композиції, які не містять галогенів. Ідеальне рішення, де надзвичайну важливість м..
Запитати ціну
0
АВВГ - це силовий кабель, з алюмінієвою струмопровідною жилою, ізоляцією з полівінілхлоридного пластикату та оболонкою також із ПВХ. Має в своїй номенклатурі також покращені версії АВВГнг та АВВГнг-ls (який також називають АВВГнгд). Даний провідник в..
Запитати ціну
0
АВВГнг - це силовий кабель, з алюмінієвою струмопровідною жилою. Від звичайного АВВГ відрізняється ізоляцією з полівінілхлоридного пластикату та оболонкою із ПВХ пластикату що не поширює горіння. Кабель АВВГнг є ідеальним варіантом для облаштува..
Запитати ціну
0
АВВГнг-LS - це силовий кабель, з алюмінієвою струмопровідною жилою. Перевага кабелю АВВГнг-LS і основна його відмінність від АВВГ і АВВГнг, у тому, що під час горіння він не тільки самозагасаючий, але і майже не утворює дим, тобто кабель з індексом "..
Запитати ціну
0
Опис товару: Першим важливим елементом необхідним виготовлення ВВГ, є струмопровідна мідна жила. Мідь є кращим матеріалом для проводок, так як має відмінну електропровідність і високу стійкість до корозії. Кабель ВВГ може мати один або кілька др..
Запитати ціну
0
Опис товару: Першим важливим елементом необхідним виготовлення ВВГнг, є мідна струмопровідна жила. Мідь є кращим матеріалом для проводок, так як має відмінну електропровідність і високу стійкість до корозії. Кабель ВВГнг може мати один або кільк..
Запитати ціну
0
Опис товару: Першим важливим елементом необхідним виготовлення ВВГнг-ls, є струмопровідна мідна жила. Мідь є кращим матеріалом для проводок, так як має відмінну електропровідність і високу стійкість до корозії. Кабель ВВГнг-ls може мати один або..
Запитати ціну
0
Кабель ВВГ-П - це силовий мідний кабель, котрий зазвичай застосовується у стаціонарних установках, що мають номінальну напругу 0,66 і 1 кВ, і частоту електроструму, що дорівнює 50 Гц. Від інших підвидів кабелю ВВГ він відрізняється тим, що його жили ..
Запитати ціну
0
ВВГнг-ls-П - це силовий кабель, з мідною жилою, плоскої конструкції, з ізоляцією із ПВХ, і оболонкою із ПВХ зниженої горючості (не розповсюджує горіння при груповій прокладці), та з пониженим димо і газо виділенням. Застосовується у стаціонарних уста..
Запитати ціну
0
ВВГнг-П - це силовий плоский кабель, з мідною жилою, та ізоляцією із ПВХ, і оболонкою із ПВХ зниженої горючості (не розповсюджує горіння при груповій прокладці). Застосовується у стаціонарних установках, що мають номінальну напругу 0,66 і 1 кВ, і час..
Запитати ціну
0
КВБбШв - це контрольний броньований сталевими стрічками кабель, з мідною струмопровідною жилою, ізоляцією та захисним шлангом із ПВХ. Такі кабелі контрольні призначені для нерухомого приєднання до електричних приладів, апаратів, складання затискачів ..
Запитати ціну
0
КВВГе – це контрольний екранований кабель. Найчастіше подібні проводи застосовують у тих місцях, де по одному кабель-каналу прокладається відразу кілька різних кабелів. Екранований захист визначає і призначення контрольних екранованих кабелів – завдя..
Запитати ціну
0
КВВГенг-LS - це контрольний екранований кабель, з мідною струмопровідною жилою, для ланцюгів керування та контролю. Виконаний в  ізоляції з ПВХ та оболонкою з  ПВХ що не поширює горіння при груповому прокладанні, та має низький рівень виділ..
Запитати ціну
0
КВВГ - це контрольний кабель який використовується як для з'єднання, так і для передачі інформації про параметри та стан об'єктів, що знаходяться поза зоною доступу. На відміну від дроту зв'язку, він допускає наявність струмового навантаження і викор..
Запитати ціну
0
КВВГнг-LS - це контрольний кабель з мідною струмопровідною жилою, для ланцюгів керування та контролю, з ізоляцією з ПВХ та оболонкою з ПВХ що не поширює горіння при груповому прокладанні, та має низький рівень виділення газів і диму. Використовується..
Запитати ціну
0
КГ (кабель гнучкий) - це силовий кабель з міді, що має широку сферу застосування. Використовується для підключення пересувних механізмів до електричних мереж, в основному для підключення кранів, у річкових суднах, для занурювальних насосів та зварюва..
Запитати ціну
0
КГНВ - це гнучкий силовий кабель, з мідними струмопровідними жилами, призначений для нестаціонарної прокладки. Такий кабель використовують для приєднання пересувних машин, механізмів та обладнання до електричних мереж і до пересувних джерел електричн..
Запитати ціну
0
КГНВ-М - це гнучкий силовий кабель, з мідними струмопровідними жилами, призначений для нестаціонарної прокладки. Такий кабель використовують для приєднання пересувних машин, механізмів та обладнання до електричних мереж і до пересувних джерел електри..
Запитати ціну
0
КГТП – це силовий мідний кабель, який відрізняється від кабелю КГ лише матеріалом ізоляції та оболонки. Позначення КГТП говорить про те, що це гнучкий силовий кабель також із мідними жилами. ТП – має зовнішню та ізоляцію жил з термоеластопласту. Вико..
Запитати ціну
0
Силовий кабель броньований передає електричну енергію від джерела живлення до нерухомих електротехнічних установок. Конструкція бронекабелю розроблена таким чином, що його прокладка не вимагає додаткового захисту у вигляді бетонованих лотків або інши..
Запитати ціну
0
ВБбШвнг - це силовий броньований стрічками кабель, з мідною струмопровідною жилою, ізоляцією із ПВХ, та захисним шлангом із ПВХ зниженої горючості. Відмінною особливістю цього кабельно-провідникового виробу є можливість прокладання пучками завдяки ви..
Запитати ціну
0
ВБбШвнг-LS - це силовий броньований стрічками кабель, з мідною струмопровідною жилою, ізоляцією з ПВХ, а також із захисним покривом у вигляді випресованого шланга з полівінілхлоридного пластикату зниженої горючості, зі зниженим газодимовиділенням. Ши..
Запитати ціну
0
Опис Кабель АВБбШв відноситься до силових провідників, призначених для передачі в мережах електроенергії. Його відмінною особливістю є виготовлення струмопровідних одно-або багатодротяних жил з алюмінію, що суттєво знижує вартість без шкоди для ..
Запитати ціну
0
Опис АВБбШвнг - силовий броньований кабель з алюмінієвими струмопровідними жилами, з ізоляцією з полівінілхлоридного пластикату, що не розповсюджує горіння, в броні з двох сталевих оцинкованих стрічок, в оболонці з ПВХ пластикату, що не розповсю..
Запитати ціну
Кабель силовий

Характеристики та сфери застосування силових кабелів.
Силовий кабель знайшов широке застосування в різних сферах діяльності людства, як у побутовій, так і в промисловій. Сучасні технології дозволяють випускати силовий кабель різних конфігурацій. Залежно від конструктивних особливостей силові кабелі можуть прокладатися на відкритому повітрі, траншеях, каналах, виробничих, офісних приміщеннях і т.д. Експлуатація можлива при температурі від -60 ° С до +50 ° С, при вологості повітря 98%. Кабель силовий призначений для передачі та розподілу електроенергії на напругу від 0,66 до 110 кВ частотою 50 Гц. Випускається з мідними струмопровідними жилами або алюмінієвими, одножильними або багатожильними. Оболонка силового кабелю може складатися з полівінілхлоридного пластикату (ПВХ), поліетилену, гуми. Ізоляція виконується з гуми, ПВХ-пластикату, паперу чи поліетилену. Залежно від умов та місця прокладки, у конструкцію кабелю передбачають броню із сталевих оцинкованих стрічок або дротів. Деякі марки силових кабелів випускаються екранованими, де екраном виступає фольга, мідний дріт скріплений мідною стрічкою, обплетення з мідних дротів.

Основні переваги силового кабелю:
Довговічність. Особлива конструкція кабелю дозволяє знизити пошкодження жил під час монтажу та подальшої експлуатації. Різноманітність асортименту силових кабелів дозволяє експлуатувати його в різних умовах. Стійкий до агресивних середовищ. Простота монтажу.

У компанії «Енергетичні продукти» представлений широкий вибір силового кабелю для вирішення будь-яких ваших завдань. Замовити силовий кабель можна з наявності або на замовлення на виробництво. Ціна на силовий кабель розрахункова і залежить від обсягу та умов замовлення. Доставка здійснюється по всій Україні – Харків, Одеса, Миколаїв, Дніпро, Київ, Львів, Вінниця, Запоріжжя та ін. Зв'яжіться з нашим менеджером або залишивши заявку на сайті. Ми в найкоротший термін надамо інформацію на ваш запит.

РозгорнутиЗгорнути
Гнучкий кабель КГНВ
Маслобензостійкий кабель для нестаціонарної прокладки!
Замовити
Гнучкий кабель КГНВ

Перелік компаній, що мають позитивний досвід співпраці з Нами